top of page

СТРЕТЧИНГ

Зовсім не важливий рівень вашої розтяжки, адже шпагат це лише діло часу. Гнучке тіло – красиве тіло, а тому стретчинг чудовий спосіб тримати себе в формі без зайвих зусиль.

Стретчинг.jpg

ТАБАТА

Функціональні тренування що виконуються під чітким контролем таймеру та в супроводі запальної музики. Чудово підходить тим хто хоче отримати результат швидко, і готовий заради цього працювати на повну.

табата.jpg

ПІЛАТЕС

Система вправ Джорджа Пілатеса що покращує роботу опорно-рухового апарату, серцево-судинної і лімфатичної систем, та зміцнює м’язи-стабілізатори. Чудовий вибір для тих хто шукає золоту середину між видами фітнесу. Відмінність пілатеса в виконанні вправ під час яких включаються глибокі м’язи.

Пилатес.jpg

TRX

Відома на весь світ система тренувань з функціональними петлями. Ні один м’яз не залишиться без уваги під час TRX, а різноманітність вправ вас дійсно здивує.

ТРХ.jpg

ФІТБОЛ, СИЛОВА ТА СТЕП-АЕРОБІКА

Запальні тренування з помірним навантаженням, для тих хто дійсно прагне прогресу. Робота в групі надзвичайно мотивує, а тому результат не змусить себе чекати.

степ аеробика.jpg

ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКІ ТАНЦІ

Навчитися запальним рухам в невеликій групі людей, або відточувати вже існуючі навички з кращим тренером з танців в місті. І тренування і відпочинок одночасно, що може бути краще?

латина.jpg
bottom of page