top of page

ТАНЦІ

Однозначно найвеселіший вид тренувань. Окрім постановки запальних танців, дітки ще й виступають на змаганнях та приносять нам безліч кубків. Все це під керівництвом кращого тренера з танців в місті.

танцы.jpg
Більше

КІКБОКСИНГ

Якщо тісний контакт в боротьбі не до в подоби дитині, то кікбоксинг це точно її спорт. Тримати опонента на відстані, наносячи точні удари всіма кінцівками. Чудовий спосіб захистити себе та розвивати своє тіло гармонійно та всесторонньо.

кикбоксинг д.jpg
Більше

САМБО

Боротьба поєднується з ударною технікою та в тандемі дають неймовірну силу та міцність. Після декількох місяців тренувань дитина відчуває себе значно впевненішою, що відображається не лише в спорті а й в житті.

самбо.jpg
Більше

ТАЕКВОН-ДО

Мабуть кожен з нас в дитинстві ходив на Таеквон-до, і зрозуміло чому. Дисципліна та традиції сходу дарують максимальну концентрацію, і як результат – якісний прогрес. Красивий спорт що дає дітям не лише фізичну форму а й можливість відволіктися від школи та сконцентрувати увагу на собі.

таеквондо.jpg
Більше

ГІМНАСТИКА

Гімнастика дає змогу красиво рухатися, а також бути гнучким та спритним. Тренер знає як підібрати дітям потрібне навантаження, тому тренування не лише ефективні а й цікаві та веселі.

гимнастика.jpg
Більше
bottom of page